26 грудня пройшов кубок міста Черкас з індорхокею. Тим самим було завершено 2015 рік, з новими планами розвитку хокею на траві у 2016

   Участь у змаганнях взяло сім команд: дівоча команда, юні спортсмени шкільного віку, кандидати в майстри спорту, майстри спорту та команда ветеранів, яка другий рік поспіль завойовує кубок. 
На змаганні були присутні Президент Федерації хокею на траві в Черкаській області Логінов Віталій, головний суддя змагань Бухольский Анатолій, почесний президент Федерації хокею на траві в Черкаській області Саєнко Олексій, який передав правління та розвиток хокею в цьому році молодим, а також партнери свята та батьки учасників й інші гості.
   Ветерани дали урок молодим спортсменам та залишили кубок у себе. Особливо порадували юні спортсмени, серед яких кращим гравцем змагань визначили Незбайло Максима учня 25-ї загальноосвітньої школи та вручили пам’ятний подарунок - професійну ключку.

 Родзинкою спортивного свята стала дівоча команда, спортивний клас якої був створений у 2015 році на базі Федерації хокею на траві. Для дівчат це були перші змагання, а тренерам окрема вдячність. 
   Святкового настрою додали вітання, солодкі подарунки від партнерів змагань, грамоти за участь та окремі відзнаки. Всі зраділи окремому подарунку - святковому торту. На завершення пам’ятне фото. Це було дійсно невеличке свято індорхокею.