1982-й – рік, коли вперше на Черкащині заявив про себе гливий олімпійський вид спорту – хокей на траві. За ініціативи голови обласної ради спортивного товариства “Трудові резерви” Анатолія Луценка в учбових закладах системи профосвіти почали опановувати ази цієї гри. Спочатку ключки взяли дівчата, а вже пізніше – хлопці, учні профтехучилищ та студенти Черкаського педагогічного інституту.
Першому тренеру Володимиру Назаренку довелось протягом довгого часу приділяти особисту увагу, завзятість і терпимість.
1982 рік – засновано першу команду дівчат ДСТ “Трудові резерви” на базі СПТУ №8.
1983 рік – дебют команди на всеукраїнських змаганнях, Спартакіаді України, тренер Назаренко В.І.
1983 рік – розпочали заняття хокеєм на траві хлопці – учні Черкаських ПТУ та студенти педінституту.
1983 рік – участь чоловічої команди в Спартакіаді України, тренер Назаренко В.І.
1984 рік – друге місце у першості України серед чоловіків, тренер Назаренко В.І.
1984 рік – переможець змагань ЦР ВДСТ “Трудові резерви” команда дівчат Черкаської області, тренер Назаренко В.І.
1984 рік – команда Черкаської області – бронзовий призер змагань ЦР ВДСТ “Буревісник”, тренери Назаренко В.І., Луценко І.П.
1986 рік – команда юнаків збірної профтехосвіти – бронзовий призер змагань ЦР ВДСТ “Трудові резерви”, тренер Луценко І.П.
1984 рік – участь у першому Чемпіонаті СРСР серед дівчат 1968-1969 року народження, тренер Назаренко В.І.
1988-1991 роки – чемпіони України та СРСР серед дівчат, тренери Назаренко В.І., Бухольський А.Г.
1993 рік – перемога на представницькому міжнародному турнірі в Лозані (Швейцарія) серед жіночих команд, тренери Назаренко В.І., Бухольський А.Г.
1994 рік – перемога на міжнародному турнірі в Дортмунді (Німеччина) серед жіночих команд; перемога на молодіжних іграх України серед команд дівчат, тренери Назаренко В.І., Бухольський А.Г.
1995 рік –чемпіони України з індорхокею серед жіночих команд, переможець міжнародного турніру в Більбао (Іспанія), тренери Назаренко В.І., Бухольський А.Г.
1996 – чемпіони України з індорхокею серед жіночих команд, тренери Назаренко В.І., Бухольський А.Г.
1996 рік – дебют чоловічої команди “СДЮСШОР-Динамо” в Чемпіонаті України серед команд вищої ліги, тренери Ліхацький А.Г., Бухольський А.Г.
1997-1998 роки – команда “СДЮСШОР-Динамо” бронзовий призер Чемпіонату України з хокею на траві в приміщенні, тренери Ліхацький А.Г., Бухольський А.Г.
1999-2001 роки – команда “СДЮСШОР-Динамо” бронзовий призер Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги та бронзовий призер Чемпіонату України з хокею на траві в приміщенні, тренер Ліхацький А.Г.
2001 рік – команда “СДЮСШОР-Динамо” бронзовий призер Чемпіонату України з хокею на траві в приміщенні, тренер Ліхацький А.Г.
2002 рік – команда “СДЮСШОР-Динамо” бронзовий призер кубку України з хокею на траві, тренер Ліхацький А.Г.
2003 рік – команда “СДЮСШОР-Динамо”бронзовий призер Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги, тренер Ліхацький А.Г.
2004 рік – команда “СДЮСШОР-Динамо” бронзовий призер Чемпіонату України з хокею на траві в приміщенні, тренер Ліхацький А.Г.
2005 рік – участь команди “Спартак-ШВСМ” в міжнародному турнірі з хокею на траві в приміщенні “Підмосковні вечори” (м. Електросталь, Росія) де посіла п’яте місце, тренер Ліхацький А.Г.
2006-2007 роки – команда “Спартак-ШВСМ”бронзовий призер Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги, бронзовий призер Чемпіонату України з хокею на траві в приміщенні та кубку України з хокею на траві, тренер Ліхацький А.Г.
2007 рік – за підтримки мецінатаЛогінова Віталія заснування «Федерації хокею на траві Черкаської області»президентом обрано Саєнко О.М.та створення команди “Лекс-Навігатор”, збірна Черкаської області виборола бронзові нагороди на всеукраїнських спортивних іграх,тренери Саєнко О.М, Бухольський А.Г.
2008 рік - команда “ Лекс-Навігатор” бронзовий призер Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги та срібний призер кубку України з хокею на траві створення збірної команди Черкаської області, тренери Саєнко О.М, Бухольський А.Г.
2009-2010 роки – збірна команда Черкаської області бронзовий призер Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги та бронзовий призер кубку України з хокею на траві,тренери Саєнко О.М, Бухольський А.Г.
2012-2013 роки – збірна команда Черкаської області бронзовий призер Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги,тренери Саєнко О.М, Бухольський А.Г.
2014 – збірна команда Черкаської області бронзовий призер кубку України з хокею на траві, тренери Саєнко О.М, Бухольський А.Г.
2015 рік – Президентом «Федерації Хокею на траві в Черкаській області» обраний Логінов Віталій.
2015 рік – На базі «Федерації Хокею на траві в Черкаській області» створено спортивний клас для занять дівчат та жіноча команда з Хокею на траві. Тренери Логінова О.О, Несен К.М.
2015 рік – збірна команда Черкаської області бронзовий призер Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги та срібний призер кубку України з хокею на траві (збірна команда Черкаської області виборола перепустку на клубний Чемпіонат Європи в групі челенджерIV м. Кордін, Мальта), тренери Саєнко О.М, Бухольський А.Г.Також в цьому році було проведено перший кубок Черкас з індорхокею, в якому взяло участь сім команд.

2016 рік - збірна команда Черкаської області Бронзовий призер Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги та срібний призер кубку України з хокею на траві, тренери Саєнко О.М, Бухольський А.Г.