Новини

    Впродовж 17-19 лютого в Житомирі відбувся Чемпіонат України з хокею на траві в приміщенні серед юнаків 2008-2009 р.н. Черкаську область на цих змаганнях представили одразу дві команди - КДЮСШ № 1 (м. Черкаси) та команда "Слава" (Балаклеївська ОТГ).

   Збірна Черкаської області повернулася з Чемпіонату України з індор хокею сезону 2020 року, що відбувся 28-30 січня у м. Житомир на базі ТРК «ФОК».

   15 лютого на базі спортивного залу ІСУЕП (м. Черкаси, вул. Пастерівська 102/1) відбулися ігри Кубку Черкаської області з хокею на траві в приміщенні серед юнаків різних вікових груп 2020.

   Протягом 24-26 січня, в місті Шостка (Сумська обл.), на базі спорткомплексу "Свема" відбувся Чемпіонат України з хокею на траві (індорхокею), серед команд юнаків 2004-2005 р. н.

   Участь у Чемпіонаті взяли 10 команд: ДЮСШ "Авангард" (м. Калинівка Вінницької обл.), СДЮШОР "Динамо" (м. Суми), КДЮСШ "Барса" (м. Шостка Сумської обл.), СДЮШОР "Олімпія" (м. Вінниця), "Політехнік" (м. Коростень Житомирської обл.), "Старт" (Бердичівський р-н Житомирської обл.), МДЮСШ № 1 (м. Вінниця), Збірна Вінницької обл., КДЮСШ ЖОР (Житомирська обл.), КДЮСШ № 1 (м. Черкаси).

   Запрошуємо всіх шанувальників спорту на Відкритий кубок з хокею на траві в приміщенні серед юнаків різних вікових груп 2020.

   Змагання відбудуться 15 лютого за адресою: м. Черкаси, вул. Пастерівська 102/1 (спортивний зал ІСУЕП). Вхід вільний.

   Вихованці КДЮСШ № 1 (м. Черкаси) взали участь у Чемпіонаті України з хокею на траві в приміщенні серед юнаків 2006-2007 р.н., що відбувся 6-10 лютого у м. Калинівка Вінницької обл. 

   Збірна Черкаської області взяла участь у І турі Чемпіонату України з хокею на траві в приміщенні серед чоловіків сезону 2019-2020 рр. групи Б, що відбувся 20-22 грудня у м. Літин (Вінницька область).

   Сьогодні святкує свій День народження директор Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради Краснова Вікторія Анатоліївна.

   Прийміть в цей день найщиріші вітання від колективу Федерації хокею на траві Черкаської області. Бажаємо непохитного здоров’я, нехай удача буде вашим вірним супутником, всі бажання втілюються, а мрії обов’язково здійснюються! Бажаємо завжди залишатися успішною та цілеспрямованою у своїх справах. Зичимо Вам благополуччя, життєвих та спортивних перемог, реалізації усіх планів! З Днем народження!

   30 листопада свій День народження святкує Майстер спорту, тренер-викладач з хокею на траві Вадим Василенко. Федерація хокею на траві Черкаської області вітає Вадима та бажає міцного здоров'я, відваги, радості, оптимізму, мужності і сил. Нехай у Вашому житті буде багато перемог і досягнень, багато радісних подій і вдалих ігор! Нехай усі найпотаємніші мрії неодмінно збуваються, а кожна мета буде досягнута

   Бажаємо, щоб удача була на Вашому боці, а щастя завжди було поруч. Нехай в житті буде багато перемог і досягнень, незліченна кількість радісних подій і вдалих ігор!