Новини

   30 листопада свій День народження святкує Майстер спорту, тренер-викладач з хокею на траві Вадим Василенко. Федерація хокею на траві Черкаської області вітає Вадима та бажає міцного здоров'я, відваги, радості, оптимізму, мужності і сил. Нехай у Вашому житті буде багато перемог і досягнень, багато радісних подій і вдалих ігор! Нехай усі найпотаємніші мрії неодмінно збуваються, а кожна мета буде досягнута

   Бажаємо, щоб удача була на Вашому боці, а щастя завжди було поруч. Нехай в житті буде багато перемог і досягнень, незліченна кількість радісних подій і вдалих ігор!

  22 вересня свій День народження святкує старший тренер збірної команди Черкаської області – Олексій Миколайович Саєнко.

    Федерація хокею на траві Черкаської області щиро вітає Олексія Миколайовича та бажає щастя, добра, довголіття, наснаги в усіх починаннях.

   28 листопада на базі Федерації хокею на траві Черкаської області відбувся круглий стіл, присвячений підсумкам хокейного сезону 2019 року і перспективам розвитку цього виду спорту в 2020 році.

   Збірна Черкаської області з хокею на траві повернулася з ігор І туру Чемпіонату України сезону 2019-2020 років серед чоловічих команд, який відбувся у м. Вінниця протягом 12-15 вересня.

   6 листопада відзначає День народження гравець збірної Черкаської області хокею на траві, тренер дитячої команди Черкаської ЗОШ № 25 Ігор Валентинович Мишечкін.

   Федерація хокею на траві Черкаської області вітає з Днем народження Майстра спорту України, гравця збірної хокею на траві Черкаської області - Музику Олександра!

   Бажаємо Вам міцного здоров'я, удачі, щастя, здійснення усіх мрій та задумів, творчої наснаги. Нехай життя буде казкою, у якій Ви завжди будете бажаним гостем!

   Щиро вітаємо іменинника та бажаємо здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя та щастя!

   Збірна Черкаської області з хокею на траві здобула три перемоги поспіль в іграх ІІІ туру Чемпіонату України сезону 2019-2020 років серед чоловічих команд, який відбувся у м. Вінниця протягом 18-20 жовтня.

Шановні працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю всіх Вас із Днем фізичної культури і спорту України!

   Збірна Черкаської області з хокею на траві повернулася з ігор ІІ туру Чемпіонату України сезону 2019-2020 років серед чоловічих команд, який відбувся у м. Вінниця протягом 4-6 жовтня.

   Протягом 9-11 вересня у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 28 в межах олімпійського тижня відбулися олімпійські уроки з хокею на траві. 

   Заходи було проведено вчителем фізичного виховання, тренером з хокею на траві, гравцем збірної Черкаської області Вадимом Василенком за підтримки директора школи Тетяни Скорик та президента Федерації хокею на траві Черкаської області Віталія Логінова.