Новини

   Збірна Черкаської області з хокею на траві повернулася з ігор ІІ туру Чемпіонату України сезону 2019-2020 років серед чоловічих команд, який відбувся у м. Вінниця протягом 4-6 жовтня.

   Протягом 9-11 вересня у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 28 в межах олімпійського тижня відбулися олімпійські уроки з хокею на траві. 

   Заходи було проведено вчителем фізичного виховання, тренером з хокею на траві, гравцем збірної Черкаської області Вадимом Василенком за підтримки директора школи Тетяни Скорик та президента Федерації хокею на траві Черкаської області Віталія Логінова.

  22 вересня свій День народження святкує старший тренер збірної команди Черкаської області – Олексій Миколайович Саєнко.

    Федерація хокею на траві Черкаської області щиро вітає Олексія Миколайовича та бажає щастя, добра, довголіття, наснаги в усіх починаннях.

   Збірна Черкаської області з хокею на траві готується до участі в І турі Чемпіонату України сезону 2019-2020 років серед чоловічих команд, який відбудеться 12-15 вересня у м. Вінниця.

   Збірна Черкаської області з хокею на траві повернулася з ігор І туру Чемпіонату України сезону 2019-2020 років серед чоловічих команд, який відбувся у м. Вінниця протягом 12-15 вересня.

27 серпня під час конференції Федерації хокею на траві України у м. Києві було обрано нового президента ФХТУ. 

   Федерація хокею на траві Черкаської області вітає з Днем народження Майстра спорту України, гравця збірної хокею на траві Черкаської області - Музику Олександра!

   Бажаємо Вам міцного здоров'я, удачі, щастя, здійснення усіх мрій та задумів, творчої наснаги. Нехай життя буде казкою, у якій Ви завжди будете бажаним гостем!

   Щиро вітаємо іменинника та бажаємо здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя та щастя!

   Збірна Черкаської області з хокею на траві (тренер - О. М. Саєнко) повернулася із Вінниці, де протягом 22-25 серпня брала участь в іграх кубку України з хокею на траві серед чоловічих команд 2019 року.

Шановні працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю всіх Вас із Днем фізичної культури і спорту України!

  ФХТУ, Рада федерацї з хокею на траві України, спортивна спільнота м. Черкаси, гравці збірної команди Черкаської області, тренерський склад та батьки від усієї душі вітають Президента Федерації з хокею на траві Черкаської області ВІТАЛІЯ ЛОГІНОВА, який 24 серпня відзначив свій День народження, та висловлюють слова вдячності за досягнення команди, розвиток і популяризацію спорту в м. Черкаси.