Новини

  Збірна Черкаської області з хокею на траві (тренер - О. М. Саєнко) незабаром вирушить до Вінниці, де протягом 22-25 серпня побореться за кубок України 2019 року.

   Цьогоріч у змаганнях візьмуть участь 12 команд: ОКС-ШВСМ-ЦОП (м. Вінниця); Збірна Черкаської області; "Олімпія-Авангард" (Вінницька область); ХК "Політехнік" (м. Коростень Житомирської області); Збірна Чернівецької області; Збірна Дніпропетровської області; ХК "ПК-Старт" (Житомирська область); СДЮШОР "Динамо" (м. Суми); КДЮСШ "Барса" (м. Шостка Сумської області); Вінницька МДЮСШ № 1, ШВСМ-Олімпія (м. Вінниця); "ШВСМ-Старт" (Житомирська область).

   Підтримаймо збірну Черкаської області разом!

   Протягом 12-16 червня Черкаси перетворяться на хокейну столицю України. Тут за право називатися чемпіоном зійдуться у поєдинку кращі в країні юнацькі команди з хокею на траві. Участь у змаганнях беруть 9 команд із Черкаської, Вінницької, Сумської, Житомирської та Дніпропетровської областей. 

    13 червня відбулося відкриття Чемпіонату України з хокею на траві серед юнаків 2005-2006 р.н. та перші десять ігор.

   Президент Федерації хокею на траві Черкаської області Віталій Логінов від імені Федерації хокею на траві України вирушив до турецького міста Аланія, щоб підтримати українську збірну на Чемпіонаті Європи з хокею на траві серед жіночих команд.

   Запрошуємо усіх охочих стати глядачами і вболівальниками Чемпіонату України серед юнаків 2005 – 2006 р. н. з хокею на траві, що відбудеться протягом 13 – 15 червня 2019 р. у м. Черкаси на спортивному майданчику КЗ «ОСДЮШОР» (спорткомплекс «Манеж»).

  У програмі заходу:

   Долучайтеся! Підтримаймо Черкаську збірну разом!

   Збірна Черкаської області завершила свій виступ на Чемпіонаті України з хокею на траві (вища ліга), фінальний тур якого відбувся 28-30 червня у м. Вінниця

   Федерація хокею на траві в Черкаській області вітає з Днем народження тренера юнацької команди Бухольського Анатолія Георгійовича!

   15 червня у Черкасах завершився Чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2005-2006 р.н. Цього дня відбулися ігри другого етапу, фінальні ігри, а також нагородження учасників Чемпіонату. Переможцем цьогорічних змагань стала команда КДЮСШ "Барса" із міста Шостка Сумської області (тренери - Махотков В. Ю., Мороз І. В.).


 

   24-26 травня у м. Вінниці збірна Черкаської області провела три гри в межах VI туру Чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги. Наші спортсмени перемогли ХК "Вінниця МДЮСШ № 1" (9:2) та вінницьку команду "Олімпія-Авангард" (3:2), однак поступилися фаворитові Чемпіонату "ОКС-ШВСМ (Вінниця)" (2:7).

   14 червня у м. Черкаси відбувся другий ігровий день Чемпіонату України з хокею на траві серед юнаків 2005-2006 р.н. Нагадаємо, що учасниками цьогорічних змагань стали 9 команд із Черкаської, Вінницької, Сумської, Житомирської та Дніпропетровської областей.

   Протягом 17-19 травня 2019 р. команда КДЮСШ (м. Черкаси) представляла нашу область на Чемпіонаті України з хокею на траві серед юнаків 2007 – 2008 рр. н., що проходив на базі спорткомплексу «Маленький Париж» у м. Чернівці.