20 березня в м. Києві відбулася щорічна конференція Федерації хокею на траві України. На ній Черкаську область представляли президент обласної Федерації хокею на траві Віталій Логінов та тренер хокею на траві на базі Черкаської ЗОШ № 28 Вадим Василенко.

   Учасники конференції обговорили план розвитку цього виду спорту на 2019 р., а також зустрілися із Першим заступником Міністра молоді та спорту України І. Є. Гоцулом, який подякував обласним федераціям хокею на траві за готовність брати на себе відповідальність і самовідданий пошук засобів для його розвитку і популяризації.

   У вітальному виступі І. Є. Гоцул зауважив, що Міністерство, яке він представляє, "дедалі більше переходить на європейську практику розвитку спорту, спрямовану на децентралізацію та передачу більшого обсягу повноважень національним федераціям із розвитку видів спорту. При цьому Міністерство молоді та спорту має і надалі займатися розвитком спортивної інфраструктури, пошуком додаткових джерел фінансування, вдосконаленням законодавства тощо".

   Також під час конференції відбулося нагородження Віталія Логінова, президента Федерації хокею на траві Черкаської області, "за вагомий особистий внесок у розвиток хокею на траві в Україні, популяризацію здорового способу життя, сумлінну працю, професіоналізм та відданість справі" почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України, а також відзнакою "45 років Федерації хокею на траві в Україні".