Парк Хіміків зі спортивним майданчиком сьогодні має вигляд «музею історії», замість того, щоб бути прикладом сучасного розвиненого міста.

Федерація  хокею на траві Черкаської області цьогоріч подала на голосування до «Громадського бюджету-2018» проект реконструкції багатофункіонального спортивного майданчика (поле зі штучним покриттям) для ігрових видів спорту та активної молоді.

У межах промокампанії, гравці, тренерський склад, представники Федерації хокею на траві області провели виїзну зустріч з мешканцями близько розташованих будинків та з відпочиваючими в парку «Хіміків» заради реалізації переобладнання спортивного майданчику, який стане лідом-магнітом для спортивно налаштованих мешканців міста та розвитку парку в цілому.

На зустріч завітав керівник Департаменту молоді і спорту Черкаської міської ради Сергій Воронов. Сергій Павлович познайомився з вихованцями КДЮСШ №1, гравцями збірної команди Черкаської області. Обговорили можливість розвитку спорту в місті Черкаси, проблемні питання спеціалізованого спортивного залу на базі середньоосвітньої школи №5 та не оминули питання прозорості і використання адмінресурсу керівниками шкіл в «Громадському бюджеті».

До підтримки проекту реконструкції спортивного майданчику долучився і представник громадськості Олег Скалько, який кожного ранку бігає в парку «Хіміків» і своїм прикладом популяризує здоровий спосіб життя. Олег, обєднавшись з жителями міста, зробив частину тротуару в парку для зручного і безпечного бігу.

Президент Федерації хокею на траві Черкаської області Віталій Логінов звернувся до громади з пропозицією бути небайдужими і підтримати проект №12 «Встановлення майданчика із штучним покриттям в парку «Хіміків» та інші проекти, що стосуються цього парку. Адже тільки разом, обєднавшись в спортивну толоку, ми зможемо зробити місто Черкаси спортивною столицею. А молоді вихованці, гравці Олімпійського виду спорту, мають шанс отримати «домівку» хокею на траві в Черкасах!

Просимо Вас підтримати проект №12 «Встановлення майданчика із штучним покриттям в парку «Хіміків»  та проголосувати:

  •          На сайті: https://vote.imisto.com.ua/projects/657
  •          На першому поверсі Черкаської  міської ради, к.100, вул. Б. Вишневецького, 36.
  •          В центральній бібліотеці ім. Лесі Українки, вул. Хрещатик, 200.
  •          Бібліотека-філія №2 для дорослих, вул. Чорновола, 142/а.
  •          Бібліотека-філія №7 для дорослих, вул. Пацаєва, 20.
  •          Центральна міська бібліотека для дітей, вул. Шевченка, 390.
  •          Бібліотека-філія №2 для дітей, вул. Сумгаїтська, 24/1.
  •         Бібліотека-філія №8 для дорослих, вул. 30 років Перемоги, 22.

Прес-служба Федерації хокею на траві Черкаської області