1 листопада у приміщенні Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради відбулася нарада управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА з керівниками спортивних федерацій області. Цьому передувало вітання спортсменів-черкащан з успішним завершенням ІІІ Літніх юнацьких Олімпійських ігор. Відзнаки «Гордість Черкащини», грошові сертифікати у сумі 50 тис. грн. та корисні подарунки від спонсорів отримали спортсмени Назар Чепурний, Іван Тищенко, Анастасія Деркач та призер «Ігор нескорених» Денис Фіщук. Голова ОДА Юрій Ткаченко подякував батькам  та тренерам спортсменів за плідну роботу.

Після нагородження почали розгляд основних питань зібрання, зокрема про зміни, які внесені до рішення обласної ради про заснування обласної стипендії і перспективи спортсменам області, про програму щодо затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій 2018-2022рр. в Черкаській області та про деякі питання щодо проведення спортивних заходів, адже з 1.01.2019 року буде вирішено питання щодо проживання і харчування спортсменів під час проведення змагань.

На заході були присутні представники Федерації хокею на траві Черкаської області.

За цей рік у Черкасах вперше було проведено відкритий чемпіонат області з хокею на траві серед дітей до 13 років.

Команда комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 Черкаської міської ради під керівництвом тренера-викладача Анатолія Бухольського виборола «бронзу» на чемпіонаті України. Збірна Черкаської області хокею на траві на чолі з тренером Олексієм Саєнко отримала «бронзу» на чемпіонаті України. 

З нагоди святкування Дня Незалежності, на Центральному стадіоні міста Черкаси відбувався Кубок міста з хокею на траві серед дітей молодшого віку. Черкаські хокеїсти достойно представляють нашу область та популяризують Олімпійський вид спорту не тільки на Черкащині, а й в Україні.

На зібранні говорили й про бюджет, який був виділений на кожну федерацію в поточному році. Олімпійські види спорту отримали – 3 884 738, 84 грн., не олімпійські – 1 492 429, 27 грн.

Федерація хокею на траві отримала аж 175 540 грн.

Також Максим Зеленський презентував прапор, який передасть олімпійським видам спорту. 

Інформацію надав президент Федерації хокею на траві Черкаської області Віталій Логінов.