З 18 по 20 листопада в місті Шостка пройшов міжнародний Турнір пам’яті Федоренко А.М. з хокею на траві в приміщеннях (індорхокей) серед юніорів 2000 року народження і молодше.  В ньому брали участь десять команд з Білорусі і України. Команда КДЮСШ №1 представляла  м. Черкаси, тренер Бухольський Анатолій Георгієвич.

Цей турнір вже став традиційним. Постійно розширюючи склад учасників змагань турнір перетворюється у видовищні змагання, де юні спортсмени можуть продемонструвати глядачам і тренерам всі свої вміння та навички. Атмосфера змагань завжди товариська і дружня, проведення конкурсів сприяє цьому. Організатори змагань попіклувалися про те щоб після цього турніру у всіх залишилися тільки гарні враження.

Черкаські хокеїсти на цьому турніри зайняли 4-те місце. Наші юні спортсмени не використали весь свій потенціал на цих змаганнях і поступилися командам, які більше їздять на змагання і відповідно більше треновані і більше зіграні. Проте головні змагання попереду, в грудні відбудеться першість України серед юнаків 1999 року народження і молодше.

Протягом змагань проводилися конкурси на спортивну майстерність:

-         кращий виконавець пенальті;

-   кращий виконавець буліта (переможець Келембет Ростислав гравець команди КДЮСШ №1 м. Черкаси);